Przerwa urlopowa w dniach od 03-10-2019r do 16-10-2019r  

Koszt dostawy

Wysyłka produktów jest mozliwa po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie bankowym
 
KOSZTY WYSYŁKI:
Przesyłka kurierska- 20 PLN  (przesyłka do 20 kg)
 
TASHA beauty NAILS
97-340 Rozprza
Ignaców 100
Bank Sląski SA oddział/Łódź
68105014611000000504650417
Osobisty odbór produktów jest mozliwy po uprzednim ustaleniu terminu odbioru drogą mail lub telefonicznie (602555002)
                Informacja o wysyłaniu zakupów ze sklepu TASHA beauty NAILS
                    Przesyłką kurierską/priorytetem poleconym (Poczta Polska)
 
JAK ODBIERAĆ PRZESYŁKI KURIERSKIE / priorytety polecone
 
 Zapłać za przesyłkę (jeżeli jest to paczka „za pobraniem”) i KONIECZNIE otwórz paczkę i SPRAWDŹ jej zawartość przy KURIERZE ! Odebranie przesyłki bez zastrzeżeń i bez sprawdzenia przesyłki w obecności kuriera podczas dostawy wyklucza możliwość reklamacji ponieważ nie można reklamować rzeczy zniszczonych i uszkodzonych. BARDZO Ważne !  jeżeli paczkę odbiera inna osoba (zmiana adresu doręczenia) przekaż jej te informacje !
 
DOKŁADNA INSTRUKCJA ODBIORU .  
 Składasz podpis na liście przewozowym, obok swojego podpisu napisz odbieram z zastrzeżeniem stanu. Od tego momentu jesteś właścicielem przesyłki. 
 
1.     Otwórz paczkę przy kurierze i w jego obecności sprawdź, czy w transporcie nie uległa ona zniszczeniu, i czy zamówienie jest kompletne.
2.     W przypadku jakichkolwiek zniszczenia taśm ochronnych, zniekształceń opakowania nawet nieznacznych, uszkodzenia zawartości oraz braku zamówionych przedmiotów spisz „Protokół zniszczenia przesyłki / braku towaru” w obecności kuriera, w czasie doręczenia i przy nim.
3.     Protokoły dostępne są u kuriera. Na protokole należy wpisać datę doręczenia, napisać jakie były zabezpieczenia w środku (opakowanie wewnętrzne, folie bąbelkowe, wkłady papierowe, styropian, narożne przekładki tekturowe ... ) i napisać co zostało zniszczone oraz napisać w przypadku braków - czego brakuje.
4.     Sprawdź wypisany protokół - zazwyczaj to kurier wypisuje protokół dlatego sprawdź, czy wszystko zostało zaznaczone i wpisane prawidłowo. Podpisując się na protokole zgadzasz się z tym, co jest tam napisane i jesteś za to odpowiedzialny i tego świadomy.    
Kurier ma obowiązek poczekać na sprawdzenie przesyłki, a Odbiorca/Klient ma prawo sobie tego zażyczyć, a jeśli kurier odmówi, to na liście przewozowym lub/i protokole szkody Odbiorca powinien napisać, iż "kurier nie umożliwił mi i odmówił sprawdzenia zawartości" i umieścić swój podpis. W przypadku kiedy odbiorca paczki nie sprawdzi lub/i nie będzie chciał sprawdzić przesyłki przy kurierze w czasie dostawy, pomimo że ma do tego prawo, ale z niego nie skorzysta, pozbawi się możliwości udowodnienia, że uszkodzony przedmiot został taki dostarczony, a nie uszkodzony przez odbiorcę. 
 
Zadbaj o swoje prawo i SPRAWDZIĆ PRZESYŁKĘ W OBECNOŚCI KURIERA podczas dostawy.
 

 

Wróć
 
     
Bezpieczeństwo transakcji

Copyright © 2019  Powered by Zen Cart Professional PL™
[Aktualizacja - 16/Sep/2019] - Zdjęcia i tresci zawarte na stronach sklepu sa własnoscia f-my"TASHA".Kopiowanie i powielanie ich bez zgody ADMINISTRATORA jest zabronione.


Twój adres IP to: 34.226.234.20